KIMBO CAFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
AGIOUTANTIS GROUP3
HEALTH ASSISTANCE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
Perfect security
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Vodafone Σκούταρης
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

Η κλήρωση του Κυπέλλου Ε.Π.Σ.Πειραιά 2017-2018 (Α-Β Φάση) (30/8/2017 19:19)

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά η κλήρωση της  α’ φάσης  και β’  φάσης  του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018. Τα ζευγάρια που προέκυψαν είναι τα εξής: 

Α’ ΦΑΣΗ

  1. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
  2. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
  3. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
  5. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
  6. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
  7. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
  8. ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
  9. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
  10. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
  11. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
  13. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
  14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  15. ΣΠΙΘΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
  16. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ
  17. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

*Στη βφάση προκρίνεται χωρίς αγώνα το σωματείο ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ.

*Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο  9-10/9

 

 

Β’ ΦΑΣΗ

  1. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
  2. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
  3. ΝΙΚΗΤΗΣ 16 – ΙΩΝΙΚΟΣ
  4. ΝΙΚΗΤΗΣ 4 – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
  5. ΝΙΚΗΤΗΣ 2 – ΝΙΚΗΤΗΣ 5
  6. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
  7. ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
  8. ΝΙΚΗΤΗΣ 9 – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
  9. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
  10. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ
  11. ΝΙΚΗΤΗΣ 10 – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ / ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
  12. ΝΙΚΗΤΗΣ 8 – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
  13. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
  14. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  15. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
  16. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
  17. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
  18. ΝΙΚΗΤΗΣ 15 – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
  19. ΝΙΚΗΤΗΣ 7 – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
  20. ΝΙΚΗΤΗΣ 6 – ΝΙΚΗΤΗΣ 12
  21. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
  22. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
  23. ΝΙΚΗΤΗΣ 11 – ΝΙΚΗΤΗΣ 13
  24. ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – ΝΙΚΗΤΗΣ 17
  25. ΝΙΚΗΤΗΣ 14 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  26. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

*Στη γ’ φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα το σωματείο ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ.

*Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 16-17/9.

 

 

Από το Γραφείο Τύπου και Δημοσίων Σχέσεων