Μπαλαφούτης Μπάλκερ
maison de la perfumerie
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
VERDE PAPAGALO
SUNLIFE
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ
KIMBO CAFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

Η κλήρωση του Κυπέλλου Ε.Π.Σ.Πειραιά 2017-2018 (Α-Β Φάση) (30/8/2017 19:19)

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά η κλήρωση της  α’ φάσης  και β’  φάσης  του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018. Τα ζευγάρια που προέκυψαν είναι τα εξής: 

Α’ ΦΑΣΗ

  1. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
  2. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
  3. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
  5. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
  6. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
  7. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
  8. ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
  9. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
  10. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
  11. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
  13. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
  14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  15. ΣΠΙΘΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
  16. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ
  17. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

*Στη βφάση προκρίνεται χωρίς αγώνα το σωματείο ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ.

*Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο  9-10/9

 

 

Β’ ΦΑΣΗ

  1. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
  2. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
  3. ΝΙΚΗΤΗΣ 16 – ΙΩΝΙΚΟΣ
  4. ΝΙΚΗΤΗΣ 4 – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
  5. ΝΙΚΗΤΗΣ 2 – ΝΙΚΗΤΗΣ 5
  6. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
  7. ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
  8. ΝΙΚΗΤΗΣ 9 – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
  9. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
  10. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ
  11. ΝΙΚΗΤΗΣ 10 – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ / ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
  12. ΝΙΚΗΤΗΣ 8 – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
  13. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
  14. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  15. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
  16. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
  17. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
  18. ΝΙΚΗΤΗΣ 15 – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
  19. ΝΙΚΗΤΗΣ 7 – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
  20. ΝΙΚΗΤΗΣ 6 – ΝΙΚΗΤΗΣ 12
  21. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
  22. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
  23. ΝΙΚΗΤΗΣ 11 – ΝΙΚΗΤΗΣ 13
  24. ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – ΝΙΚΗΤΗΣ 17
  25. ΝΙΚΗΤΗΣ 14 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  26. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

*Στη γ’ φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα το σωματείο ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ.

*Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 16-17/9.

 

 

Από το Γραφείο Τύπου και Δημοσίων Σχέσεων