ΤΡΥΦΩΝΑΣ
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
VERDE PAPAGALO
KIMBO CAFE
maison de la perfumerie
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
SUNLIFE
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

Ο διαχωρισμός των σωματείων σε ομίλους (Α-Β Κατηγορία) (30/8/2017 20:17)

Ο διαχωρισμός των σωματείων σε ομίλους όπως προέκυψε από τη σημερινή κλήρωση στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά είναι ο εξής:

 

Α’ Κατηγορία

1ος Όμιλος

 

  1. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                     
  2. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
  3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  4. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
  5. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
  6. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  7. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
  8. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ
  9. ΑΜΦΙΑΛΗ
  10. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
  11. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
  12. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
  13. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ/ ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
  14. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ / ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
  15. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  16. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

 

 

Α’ Κατηγορία

2ος Όμιλος

 

  1. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
  2. ΚΑΡΑΒΑΣ
  3. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
  4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ
  5. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
  6. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
  7. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
  8. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
  9. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
  10. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
  11. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
  12. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
  13. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
  14. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
  15. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

 

Β’ Κατηγορία

1ος Όμιλος

 

  1. ΑΡΜΕΝΙΚΗ
  2. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
  4. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
  5. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
  6. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
  7. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
  8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
  9. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
  10. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
  11. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
  12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  13. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
  14. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

 

Β’ Κατηγορία

2ος Όμιλος

  1. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
  2. ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ
  3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  4. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
  5. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
  6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
  7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
  8. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
  9. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
  10. ΘΗΣΕΑΣ
  11. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
  12. ΣΠΙΘΑ
  13. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
  14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

*Η 1η Αγωνιστική της Α’ & Β’  Κατηγορίας είναι προγραμματισμένη να διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 23-24/9, ενώ αυτή της  Γ’ Κατηγορίας το Σαββατοκύριακο 30/9-1/10.

*Η κλήρωση για τον καταρτισμό του προγράμματος Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγορίας θα διεξαχθεί σε ημερομηνία που θα γνωστοποιηθεί από την Επιτροπή Πρωταθλήματος με νεώτερη ανακοίνωση.

 

Από το Γραφείο Τύπου και Δημοσίων Σχέσεων