Μπαλαφούτης Μπάλκερ
VERDE PAPAGALO
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ
maison de la perfumerie
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
KIMBO CAFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
SUNLIFE
Hellenic Seaways
AGIOUTANTIS GROUP3
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

Κλήσεις Μικτών για αγώνες με Ε.Π.Σ.Δυτικής Αττικής (23/10/2017 22:13)

Από τον προπονητή της Μικτής Παίδων Πειραιά κ. Θεολόγο Ρενιέρη και τους συνεργάτες του  κ.Αδάμο, κ.Πατινιώτη και κ.Βλαχογιάννη καλούνται την Τετάρτη 25-10-2017 και ώρα 10.30 πμ οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στην πλατεία ΣΠΑΘΑΣ (απέναντι από το γηπ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ)  για αναχώρηση προς Δημοτικό Στάδιο Μεγάρων  για τον αγώνα Παίδων ΕΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ στα πλαίσια της 1ης αγωνιστικής του πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων της Ε.Π.Ο.:

Ώρα έναρξης αγώνα : 13:00.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

2

ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΑΝΔΡΕΑΣ – ΘΕΟΛΟΓΟΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

3

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

4

ΔΑΛΛΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

5

ΔΗΜΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

6

ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ

7

ΚΑΛΥΚΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

8

ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

9

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΣΙΑΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

10

ΛΑΒΟΥΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

11

ΜΠΟΜΠΟΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

12

ΠΑΝΕΤΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

13

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ

14

ΠΟΜΕΝΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

15

ΣΤΕΛΛΟΣ

ΖΗΣΗΣ

EΘΝΙΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

16

ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

17

ΧΑΝΑΒΕΡΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

18

ΧΙΩΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

 

 

Από τον προπονητή της Μικτής  Νέων Πειραιά κ. Τέλη Μελά και τους συνεργάτες του,  κ. Θ. Νικολούλη ,Γ .Αυγουλέα , Σ. Κυπραίο και Α. Ρούσσαλη καλούνται την Τετάρτη 25-10-2017 και ώρα 10.30 πμ οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στην πλατεία ΣΠΑΘΑΣ (απέναντι από το γηπ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ)   για αναχώρηση προς Δημοτικό Στάδιο Μεγάρων  για τον αγώνα Νέων ΕΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ στα πλαίσια της 1ης αγωνιστικής του πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων της Ε.Π.Ο.:

Ώρα έναρξης αγώνα : 15:00.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

2

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

3

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ                   

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΝΩΣΗ  ΚΑΜΙΝΙΩΝ

6

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

7

ΚΟΚΚΟΣΗΣ                       

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

8

ΚΟΜΗΣ                               

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

9

ΚΥΡΙΤΣΗΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

10

ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

11

ΛΕΡΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

12

ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ             

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  

Α.Ο. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

13

ΜΙΣΙΡΛΑΚΗΣ                   

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

14

ΜΟΣΧΟΣ                            

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

15

NTYΡΜΙΣΙ

ΟΛΓΚΕΡ

ΑΜΦΙΑΛΗ

16

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ                   

ΜΑΡΙΟΣ             

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

17

ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ         

ΘΕΟΔΩΡΟΣ      

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

18

ΤΣΙΓΚΟΛΗΣ                      

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

 

Από το Γραφείο Τύπου και Δημοσίων Σχέσεων