ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
SUNLIFE
KIMBO CAFE
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
maison de la perfumerie
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
AGIOUTANTIS GROUP3
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

Κλήσεις Μικτών για αγώνες με Ε.Π.Σ.Δυτικής Αττικής (04/12/2017 21:14)

Από τον προπονητή της Μικτής Παίδων Πειραιά κ. Θεολόγο Ρενιέρη και τους συνεργάτες του, κ. Πατινιώτη και κ. Βλαχογιάννη καλούνται την Τετάρτη 6-12-2017 οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο Σιταποθηκών για τον αγώνα Παίδων Ε.Π.Σ.Πειραιά – Ε.Π.Σ. Δυτικής Αττικής  στα πλαίσια της 4ης αγωνιστικής του πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων της Ε.Π.Ο.:

(Συγκέντρωση στα αποδυτήρια ώρα 11:15 – Ώρα έναρξης αγώνα 12:30)

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΣ                             

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

2

ΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

3

ΔΑΛΛΑΣ                                

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

4

ΔΕΡΒΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

5

ΔΗΜΟΥ                                  

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

6

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

7

ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΜΟΣΧ.

8

ΚΑΛΥΚΑΣ                              

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

9

ΛΑΒΟΥΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

10

ΜΑΝΔΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

11

ΜΠΟΥΡΔΟΣ               

ΑΝΤΩΝΙΟΣ    

ΑΜΦΙΑΛΗ

12

ΠΑΝΕΤΑΣ                              

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

13

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ                 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ

14

ΣΤΕΛΛΟΣ                              

ΖΗΣΗΣ

EΘΝΙΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

15

ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ            

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

16

ΦΛΩΚΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

17

ΧΑΝΑΒΕΡΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

18

ΧΙΩΤΗΣ                                 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

Από τον προπονητή της Μικτής  Νέων Πειραιά κ. Τέλη Μελά και τους συνεργάτες του, κ. Θ. Νικολούλη , Σ. Κυπραίο και Α. Ρούσσαλη καλούνται την Τετάρτη 6-12-2017 οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο Σιταποθηκών για τον αγώνα Νέων  Ε.Π.Σ.Πειραιά – Ε.Π.Σ. Δυτικής Αττικής  στα πλαίσια της 4ης αγωνιστικής του πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων της Ε.Π.Ο.:

(Συγκέντρωση στα αποδυτήρια ώρα 13:15 – Ώρα έναρξης αγώνα 14:30)

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΔΑΓΚΑΚΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΕΝΩΣΗ  ΚΑΜΙΝΙΩΝ

2

ΔΑΝΤΣΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΚΑΡΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ            

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΝΩΣΗ  ΚΑΜΙΝΙΩΝ

6

ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ           

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

7

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ           

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

8

ΚΟΜΗΣ                      

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

9

ΚΟΡΕΝΤΙΟΣ

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

10

ΚΥΡΙΤΣΗΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

11

ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

12

ΛΕΡΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

13

ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ        

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 

Α.Ο. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14

ΜΙΣΙΡΛΑΚΗΣ            

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ         

15

ΜΟΣΧΟΣ                    

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

16

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ            

ΜΑΡΙΟΣ         

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

17

ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΕΟΙ  ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

18

ΤΖΑΡΑΝΤΑΤ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ