Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
VERDE PAPAGALO
AGIOUTANTIS GROUP3
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
SUNLIFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
maison de la perfumerie
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει (12.10.2018) (12/10/2018 17:16)

*Οι αγώνες που θα διεξαχθούν Δευτέρα μέχρι και τον Δεκέμβριο του 2018 είναι οι εξής:
 

2η  αγωνιστική (15/10) -2ος Όμιλος

Α.Ε. Μ.ΑΕΤΟΥ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ

3η  αγωνιστική (22/10) - 1ος Όμιλος

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

4η  αγωνιστική (05/11) -2ος Όμιλος

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

5η  αγωνιστική (12/11) -1ος Όμιλος

Α.Σ.ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

6η  αγωνιστική (19/11) -2ος Όμιλος

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΩΝ

7η  αγωνιστική (26/11) -1ος Όμιλος

Α.Ε. ΧΑΡΑΥΓΗ/ΑΣΤΕΡΑΣ –ΑΜΦΙΑΛΗ

8η  αγωνιστική (03/12) -2ος Όμιλος

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ

9η  αγωνιστική (10/12) -1ος Όμιλος

Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 

10η  αγωνιστική (17/12) -2ος Όμιλος

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

 

*Τoυς παρακάτω αγώνες  Πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου του Πειραιά θα παρακολουθήσουν μέλη  της Ε.Ε. και της Ε.Δ. της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13.10.2018

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ( ο κ. Ι. Ποντίκης)

Α.Ο.ΚΑΡΑΒΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ( ο κ. Π. Λαπατάς)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ( ο κ. Β. Κουτσούπης)

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ( ο κ. Ι. Ευδαίμων)

Α.Ε. ΧΑΡΑΥΓΗ/ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ( ο κ. Μ. Συνοδινός) 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14.10.2018

Α.Ε. ΘΥΕΛΛΑ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ– ΑΜΦΙΑΛΗ (ο κ. Ι. Σπάθας)

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ/ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ο κ. Ι. Σταματάτος)

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ (ο κ. Χ. Μοιραδωράκης)

Α.Ε. ΑΙΓΙΝΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ (ο. Π. Λαπατάς)

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΘΗΣΕΑΣ (ο κ. Απ. Μαρούλης)

ΔΕΥΤΕΡΑ 15/10/2018

Α.Ε. Μ.ΑΕΤΟΥ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ- Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ο κ. Ι. Σπάθας)

 

Η αδειοδότηση Ιδιωτικών Τουρνουά Ποδοσφαίρου

Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ενημερώνει ότι μέχρι στιγμής έχουν αδειοδοτηθεί τα κάτωθι Ιδιωτικά Τουρνουά  Ποδοσφαίρου Ακαδημιών:

1. «ACROPOLIS ACADEMY»

2.  RESPECT CUP

3.  BOCA CUP

4. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑ»

 

 Κλήσεις σε απολογία

Από την Πειθαρχική Επιτροπή καλούνται σε έγγραφη απολογία το σωματείο ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (αγώνας της 6/10/2018  ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ), το σωματείο ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ (αγώνας της 7/10/2018 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ) και το σωματείο ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  (αγώνας της 7/10/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ).

*Το γραπτά υπομνήματα θα πρέπει να υποβληθούν έως και τρείς ημέρες μετά την ενημέρωση των εκπροσώπων των σωματείων.

 

Αντικαταστάσεις Διαιτητών & βοηθών

Στον Κυριακάτικο αγώνα  της Β΄ Κατηγορίας ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ( αντί του διαιτητή Ορφανού Δ.( αλλαγή προγράμματος), η Ε/Δ όρισε τον διαιτητή Τουρλομούση Γ.

Στον Κυριακάτικο αγώνα  της Γ΄ Κατηγορίας Α.Ε. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ αντί του βοηθού Βλαχόπουλου Δ( Αλλαγή προγράμματος), η Ε/Δ όρισε τον βοηθό διαιτητή Βούλγαρη Δ.

 

ΥΠΟΔΟΜΕΣ

Στον Κυριακάτικο αγώνα Κ-16, Α.Ο.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – Α.Ε. ΧΑΡΑΥΓΗ, αντί του διαιτητή Παρισσόπουλου Χρ.( αλλαγή προγράμματος) η Ε/Δ όρισε τον διαιτητή Καρφή Δ.

 

                 Από το Γραφείο Τύπου και Δημοσίων Σχέσεων