ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
SUNLIFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
Hellenic Seaways
AGIOUTANTIS GROUP3
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 15 από 23 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΥΡΑΣ ΤΗΣ ΡΩΣ 9 -ΑΛΣΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 97 x 64 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1000)
Έδρα: ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ, ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ, ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ , ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ, ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ, ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ Κυριακή19/11/1710:001-1
2.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚυριακή19/11/1712:300-1
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/11/1715:000-0
4.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (4ος Διαιτητής: ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ. - β Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.)Τετάρτη22/11/1715:000-1
5.Εφηβικό - Α Φάση - 4ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΣάββατο25/11/1709:002-0
6.Εφηβικό - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο25/11/1711:002-1
7.Παιδικό - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο25/11/1713:001-5
8.Γ ΚατηγορίαA.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/11/1715:151-0
9.Παιδικό - Α Φάση - 4ος ΌμιλοςΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Σάββατο25/11/1717:300-5
10.Εφηβικό - Α Φάση - 5ος ΌμιλοςΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/11/1719:3013-0
11.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚυριακή26/11/1710:003-2
12.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚυριακή26/11/1712:301-0
13.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚυριακή26/11/1715:000-3
14.Παιδικό - Α Φάση - 4ος ΌμιλοςΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚυριακή26/11/1717:153-0
15.Παιδικό - Α Φάση - 4ος ΌμιλοςΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Σάββατο02/12/1710:301-1
16.Παιδικό - Α Φάση - 4ος ΌμιλοςΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣάββατο02/12/1712:302-0
17.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ Σάββατο02/12/1715:001-3
18.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/12/1710:153-1
19.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚυριακή03/12/1712:301-1
20.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚυριακή03/12/1715:002-1
21.Παιδικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚυριακή03/12/1717:152-1
22.Παιδικό - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΣάββατο09/12/1711:00
23.Γ ΚατηγορίαA.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ Σάββατο09/12/1715:000-2
24.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚυριακή10/12/1710:001-2
25.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή10/12/1712:301-0
26.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚυριακή10/12/1715:001-1
27.Παιδικό - Α Φάση - 4ος ΌμιλοςΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/12/1717:150-11


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.