ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
AGIOUTANTIS GROUP3
KIMBO CAFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Perfect security
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 15 από 22 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΥΡΑΣ ΤΗΣ ΡΩΣ 9 -ΑΛΣΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 97 x 64 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1000)
Έδρα: ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ, ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ, ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ, ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ , ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ, ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ, ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Προπαιδικό 6ος ΌμιλοςΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο08/04/1710:000-6
2.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΣάββατο08/04/1712:001-1
3.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚυριακή09/04/1710:002-7
4.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/04/1712:002-0
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ Κυριακή09/04/1714:305-0
6.Γ ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚυριακή09/04/1717:001-1
7.Προπαιδικό 1ος ΌμιλοςΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣάββατο22/04/1710:450-6
8.Προπαιδικό 6ος ΌμιλοςΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣάββατο22/04/1712:457-1
9.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΣάββατο22/04/1714:450-0
10.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΣάββατο22/04/1717:001-1
11.Προπαιδικό 4ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/04/1710:000-3
12.Γ ΚατηγορίαΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/04/1712:002-1
13.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚυριακή23/04/1714:300-1
14.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚυριακή23/04/1717:000-4
15.Γ ΚατηγορίαΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΤετάρτη26/04/1717:450-0
16.Προπαιδικό 6ος ΌμιλοςΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΣάββατο29/04/1710:00
17.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο29/04/1712:001-0
18.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚυριακή30/04/1711:003-3
19.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚυριακή30/04/1714:000-2
20.Γ ΚατηγορίαΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ Κυριακή30/04/1717:00


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.