Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
VERDE PAPAGALO
AGIOUTANTIS GROUP3
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
SUNLIFE
Hellenic Seaways
maison de la perfumerie
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Πρώτο Προηγούμενο 10 από 23 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΓΑΛΗΝΗ & ΔΡΑΓΑΤΣΑΝΙΟΥ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1100)
Έδρα: ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ, ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ, ΑΜΦΙΑΛΗ, ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ, ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Δεύτερη έδρα: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ , ΘΗΣΕΑΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων ΠαίδωνΕ.Π.Σ.Πειραιά - Ε.Π.Σ.Αν.ΑττικήςΤετάρτη03/01/1812:303-1
2.Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων ΝέωνΕ.Π.Σ.Πειραιά - Ε.Π.Σ.Αν.ΑττικήςΤετάρτη03/01/1814:303-0
3.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΣάββατο06/01/1815:000-0
4.Γ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ Κυριακή07/01/1810:153-1
5.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/01/1812:301-0
6.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/01/1815:002-2
7.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΣάββατο13/01/1809:451-3
8.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/01/1811:450-4
9.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο13/01/1815:005-2
10.Γ ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/01/1810:300-3
11.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚυριακή14/01/1812:451-0
12.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/01/1815:150-3
13.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΣάββατο20/01/1809:00
14.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΣάββατο20/01/1811:00
15.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΣάββατο20/01/1813:00
16.Γ ΚατηγορίαΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ Σάββατο20/01/1815:30
17.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/01/1812:15
18.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚυριακή21/01/1815:00


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.