VERDE PAPAGALO
AGIOUTANTIS GROUP3
KIMBO CAFE
HEALTH ASSISTANCE
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
maison de la perfumerie
Hellenic Seaways
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Πρώτο Προηγούμενο 10 από 22 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΓΑΛΗΝΗ & ΔΡΑΓΑΤΣΑΝΙΟΥ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1100)
Έδρα: ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ, ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ, ΑΜΦΙΑΛΗ, ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ, ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Δεύτερη έδρα: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ , ΘΗΣΕΑΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Παιδικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣάββατο30/09/1710:000-5
2.Παιδικό - Α Φάση - 6ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΣάββατο30/09/1712:006-0
3.Εφηβικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΣάββατο30/09/1714:000-1
4.Γ ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΣάββατο30/09/1717:000-3
5.Παιδικό - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΣάββατο30/09/1719:002-2
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚυριακή01/10/1711:000-3
7.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚυριακή01/10/1714:000-0
8.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚυριακή01/10/1717:000-2
9.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΤετάρτη04/10/1716:301-2
10.Παιδικό - Α Φάση - 6ος ΌμιλοςΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο07/10/1711:000-7
11.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο07/10/1713:001-5
12.Παιδικό - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΣάββατο07/10/1713:000-3 α.α.
13.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΣάββατο07/10/1716:300-0
14.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/10/1713:451-1
15.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚυριακή08/10/1716:301-1
16.Εφηβικό - Α Φάση - 4ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/10/1711:004-2
17.Εφηβικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣάββατο14/10/1713:005-0
18.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣάββατο14/10/1716:304-1
19.Παιδικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΣάββατο14/10/1718:453-0
20.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή15/10/1711:001-1
21.Γ ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚυριακή15/10/1713:452-2
22.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚυριακή15/10/1716:301-0
23.Παιδικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚυριακή15/10/1718:450-1
24.Παιδικό - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο21/10/1710:45
25.Παιδικό - Α Φάση - 6ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣάββατο21/10/1713:00
26.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΣάββατο21/10/1716:30
27.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚυριακή22/10/1713:30
28.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚυριακή22/10/1716:30


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.