VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE
KIMBO CAFE
maison de la perfumerie
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
Vodafone Σκούταρης
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Πρώτο Προηγούμενο 6 από 22 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΛΑΜΠΡΑΚΗ 34 ΜΙΧΑΛΗΝΟΥ – ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 98 x 65 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1150)
Έδρα: ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ, ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ, ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ, ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ, ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ, ΦΙΛΑΘΛΟΙ , ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Εφηβικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο30/09/1711:302-1
2.Εφηβικό - Α Φάση - 5ος ΌμιλοςΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ Σάββατο30/09/1714:003-1
3.Γ ΚατηγορίαA.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ Σάββατο30/09/1717:001-0
4.Παιδικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚυριακή01/10/1710:302-1
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ Κυριακή01/10/1714:000-1
6.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/10/1717:000-0
7.Εφηβικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΣάββατο07/10/1711:302-2
8.Εφηβικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο07/10/1714:001-1
9.Γ ΚατηγορίαΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ Κυριακή08/10/1711:000-4
10.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚυριακή08/10/1713:452-2
11.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚυριακή08/10/1716:302-3
12.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ (4ος Διαιτητής: ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ)Τετάρτη11/10/1716:000-2
13.Εφηβικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο14/10/1711:300-1
14.Γ ΚατηγορίαΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΣάββατο14/10/1716:001-1
15.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚυριακή15/10/1710:151-0
16.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚυριακή15/10/1713:004-1
17.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚυριακή15/10/1716:001-1
18.Εφηβικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο21/10/1712:00
19.Εφηβικό - Α Φάση - 5ος ΌμιλοςΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/10/1714:00
20.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο21/10/1716:30
21.Γ ΚατηγορίαΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ Κυριακή22/10/1710:30
22.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚυριακή22/10/1714:00
23.Παιδικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚυριακή22/10/1716:30


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.