Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
IEK ΑΛΦΑ
Design-Metal
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
IEK ΑΛΦΑ
SOUTAS
CP CONSTRUCTIONS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
VERDE PAPAGALO
ΤΕΧΝΟΠΑΝ2
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ACTION ΡΕΝΤΗ

Πρώτο Προηγούμενο 1 από 27 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΧΑΤΖΗΑΝΕΣΤΗ 34
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 0)
Έδρα:
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ12 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Κυριακή08/01/2309:002-11
2.Κ10 - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή08/01/2310:30
3.Κ12 - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚυριακή08/01/2310:303-0
4.Κ10 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/01/2309:00
5.Κ10 - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΣάββατο14/01/2310:30
6.Κ12 - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/01/2310:303-3
7.Κ10 - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο14/01/2312:00
8.Κ12 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο14/01/2312:002-3
9.Κ10 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΣάββατο14/01/2313:30
10.Κ12 - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΣάββατο14/01/2313:302-6
11.Κ10 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΣάββατο14/01/2315:00
12.Κ12 - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο14/01/2315:000-3
13.Κ10 - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο14/01/2316:30
14.Κ12 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣάββατο14/01/2316:302-1
15.Κ10 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚυριακή15/01/2309:00
16.Κ10 - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Κυριακή15/01/2310:30
17.Κ12 - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Κυριακή15/01/2310:301-5
18.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο21/01/2309:00
19.Κ10 - Β Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο21/01/2310:30
20.Κ12 - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣάββατο21/01/2310:302-3
21.Κ10 - Β Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣάββατο21/01/2312:00
22.Κ12 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο21/01/2312:002-1
23.Κ10 - Β Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο21/01/2313:30
24.Κ12 - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/01/2313:301-0
25.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΣάββατο21/01/2315:00
26.Κ12 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΣάββατο21/01/2315:003-2
27.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/01/2316:30
28.Κ12 - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΣάββατο21/01/2316:305-0
29.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚυριακή22/01/2309:00
30.Κ10 - Β Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚυριακή22/01/2310:30
31.Κ12 - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚυριακή22/01/2310:304-4
32.Κ10 - Β Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΣάββατο28/01/2309:00
33.Κ12 - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΣάββατο28/01/2309:000-7
34.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο28/01/2310:30
35.Κ12 - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο28/01/2310:302-0
36.Κ10 - Β Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο28/01/2312:00
37.Κ12 - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο28/01/2312:002-4
38.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/01/2313:30
39.Κ12 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣάββατο28/01/2313:30Αναβλήθηκε
40.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΣάββατο28/01/2315:00
41.Κ12 - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΣάββατο28/01/2315:002-2
42.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΣάββατο28/01/2316:30
43.Κ10 - Β Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚυριακή29/01/2309:00
44.Κ10 - Β Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή29/01/2310:30