ΤΡΥΦΩΝΑΣ
EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
AGIOUTANTIS GROUP3
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
SUNLIFE
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 9 από 23 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ,ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 98 x 65 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 250)
Έδρα: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ, ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, ΘΗΣΕΑΣ , ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ, ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣάββατο12/01/1911:301-2
2.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/01/1915:001-0
3.Κ18 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/01/1918:151-1
4.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚυριακή13/01/1911:002-2
5.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚυριακή13/01/1913:302-1
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Κυριακή13/01/1916:000-3
7.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚυριακή13/01/1918:150-5
8.Κ18 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΣάββατο19/01/1911:000-1
9.Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣάββατο19/01/1913:005-1
10.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο19/01/1915:301-1
11.Κ18 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο19/01/1917:455-1
12.Γ ΚατηγορίαΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚυριακή20/01/1913:001-2
13.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ Κυριακή20/01/1915:301-0
14.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚυριακή20/01/1918:15
15.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣάββατο26/01/1915:30
16.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚυριακή27/01/1913:00
17.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ Κυριακή27/01/1915:30


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.