ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
Perfect security
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
AGIOUTANTIS GROUP
AGIOUTANTIS GROUP2

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 9 από 22 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ,ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 98 x 65 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 250)
Έδρα: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ, ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, ΘΗΣΕΑΣ , ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ, ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΣάββατο04/03/1709:302-0
2.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο04/03/1711:303-0 α.α.
3.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΣάββατο04/03/1713:452-2
4.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΣάββατο04/03/1716:000-1
5.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣάββατο04/03/1718:152-3
6.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή05/03/1711:001-0
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚυριακή05/03/1713:301-1
8.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/03/1716:000-3
9.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚυριακή05/03/1718:150-3
10.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/03/1716:001-1
11.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Κυριακή12/03/1709:001-0
12.Γ ΚατηγορίαΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ Κυριακή12/03/1711:002-0
13.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚυριακή12/03/1713:302-0
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚυριακή12/03/1716:001-0
15.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή12/03/1718:151-0
16.Προπαιδικό 1ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΣάββατο18/03/1709:006-1
17.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΣάββατο18/03/1711:003-2
18.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣάββατο18/03/1713:001-3
19.Προπαιδικό 5ος ΌμιλοςΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚυριακή19/03/1709:006-0
20.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/03/1711:000-4
21.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚυριακή19/03/1713:300-3
22.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/03/1716:003-0
23.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/03/1718:151-4
24.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΔευτέρα20/03/1716:301-4
25.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/03/1716:30


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.