Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
maison de la perfumerie
Hellenic Seaways
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
SUNLIFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
AGIOUTANTIS GROUP3
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
VERDE PAPAGALO
KIMBO CAFE
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 9 από 23 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ,ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 98 x 65 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 250)
Έδρα: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ, ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, ΘΗΣΕΑΣ , ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ, ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚυριακή29/04/1812:005-0
2.Play-off Γ ΚατηγορίαΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΚυριακή29/04/1814:300-2
3.Προπαιδικό 5ος ΌμιλοςΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/05/1812:001-9
4.Play-off Α Κατηγορία ΕφηβικούΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μικρός Τελικός)Σάββατο05/05/1816:304-0
5.Play-off Α Κατηγορία ΕφηβικούΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ (Μεγάλος Τελικός)Σάββατο05/05/1818:451-1 (πεν: 5-6)
6.Play-out B Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚυριακή06/05/1814:301-1
7.Play-out Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΤετάρτη09/05/1818:001-0
8.Προπαιδικό 1ος ΌμιλοςΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΣάββατο12/05/1810:0014-0
9.Προπαιδικό 4ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣάββατο12/05/1812:004-2
10.Play-out B Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ Κυριακή13/05/1812:002-1
11.Play-out Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή13/05/1818:004-0
12.Play-off B Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο19/05/1818:002-2


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.