ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
Hellenic Seaways
KIMBO CAFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
AGIOUTANTIS GROUP3
maison de la perfumerie
SUNLIFE
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 20 από 23 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ 18
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 500)
Έδρα: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ, ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ, ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ , ΚΑΡΑΒΑΣ, ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ, ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ , ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ , ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Δεύτερη έδρα: ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ16 - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΣάββατο06/10/1810:303-0 α.α.
2.Κ16 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο06/10/1812:303-7
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣάββατο06/10/1816:302-0
4.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/10/1811:000-4
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ Κυριακή07/10/1813:303-0
6.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/10/1816:301-2
7.Κ18 - Α Φάση - 4ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή07/10/1818:455-1
8.Κ16 - Α Φάση - 4ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο13/10/1811:306-0
9.Κ16 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/10/1813:306-0
10.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/10/1816:300-1
11.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/10/1811:303-2
12.Κ18 - Α Φάση - 4ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΚυριακή14/10/1818:300-0
13.Κ16 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο20/10/1810:004-2
14.Κ16 - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο20/10/1812:000-4
15.Κ16 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο20/10/1814:00
16.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο20/10/1816:302-0
17.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Κυριακή21/10/1811:004-0
18.Γ ΚατηγορίαΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚυριακή21/10/1813:301-0
19.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή21/10/1816:001-1
20.Κ18 - Α Φάση - 4ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Κυριακή21/10/1818:153-0


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.