ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
maison de la perfumerie
KIMBO CAFE
AGIOUTANTIS GROUP3
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
SUNLIFE
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 20 από 23 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ 18
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 500)
Έδρα: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ, ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ, ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ , ΚΑΡΑΒΑΣ, ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ, ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ , ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ , ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Δεύτερη έδρα: ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚυριακή28/01/1810:300-2
2.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή28/01/1813:002-1
3.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚυριακή28/01/1815:302-0
4.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο03/02/1809:000-3
5.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΣάββατο03/02/1811:003-0
6.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/02/1813:002-2
7.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/02/1815:302-1
8.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚυριακή04/02/1810:300-2
9.Γ ΚατηγορίαΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚυριακή04/02/1812:450-4
10.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚυριακή04/02/1815:302-2
11.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚυριακή04/02/1818:001-2
12.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (4ος Διαιτητής: ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π. - β Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ Σ.)Τετάρτη07/02/1815:153-0
13.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/02/1809:003-1
14.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/02/1811:002-3
15.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/02/1813:006-2
16.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΣάββατο10/02/1815:303-1
17.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/02/1810:302-2
18.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή11/02/1813:002-0
19.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Κυριακή11/02/1815:303-1
20.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚυριακή11/02/1817:451-0
21.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο17/02/1812:003-1
22.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΣάββατο17/02/1815:301-3
23.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή18/02/1815:300-4


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.