EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
VERDE PAPAGALO
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
maison de la perfumerie
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out B Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
15/04/1824ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΓΟΥΣΓΟΥΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
15/04/1824ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣDRAGOTI NIKOLIN1
15/04/1824ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
01/04/1823ηΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΡΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
01/04/1823ηΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΠΑΡΚΑ ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ4
01/04/1823ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ1
01/04/1823ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΤΖΕΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
01/04/1823ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΗΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ1
01/04/1823ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ1
18/03/1822ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ1
18/03/1822ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΒΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ1
18/03/1822ηΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ2
11/03/1821ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ10
11/03/1821ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΤΡΑΚΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3
11/03/1821ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΛΑΜΠΡΙΝΟΥ-ΒΛΑΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ3
11/03/1821ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΓΟΥΣΓΟΥΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
11/03/1821ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ1
10/03/1821ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΥΡΙΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ2
10/03/1821ηΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
25/02/1819ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2
25/02/1819ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΑΡΙΝΤΖΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2
25/02/1819ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΤΣΙΑΜΗΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ3
24/02/1819ηΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΤΑΝΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
04/02/1817ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
21/01/1815ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣFICO TEDI1
21/01/1815ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΖΕΡΒΑΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ1
21/01/1815ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΠΑΡΚΑ ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ1
21/01/1815ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1
21/01/1815ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ2
21/01/1815ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ3
21/01/1815ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΓΚΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3
14/01/1814ηΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΟΒΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ8
06/01/1813ηΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΙΒΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ3
06/01/1813ηΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣDAUTI DIEGO2
06/01/1813ηΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΤΣΑΪΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ4
17/12/1712ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
17/12/1712ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΓΙΩΡΓΟ ΣΩΤΗΡ2
17/12/1712ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ2
17/12/1712ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΠΑΡΚΑ ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ2
17/12/1712ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΠΕΤΕΝΙΩΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ5
17/12/1712ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣMITRE ALEKSANDER1
17/12/1712ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΕΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
10/12/1711ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΖΟΥΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2
10/12/1711ηΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΟΒΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
03/12/1710ηΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
03/12/1710ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
03/12/1710ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΠΕΤΕΝΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ1
26/11/17ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ2
25/11/17ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΑΛΕΞΙΟΣ1
19/11/17ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1
11/11/17ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΚΛΕΖΑΚΟΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
05/11/17ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
04/11/17ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥHAJDARASI ELIO1
22/10/17ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΕΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
21/10/17ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
15/10/17ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ DAUTI DIEGO2
15/10/17ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
15/10/17ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΤΣΑΠΑΡΙΑΝ ΑΝΔΡΕΑΣ1
14/10/17ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΣ1
08/10/17ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΓΟΝΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
08/10/17ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΤΣΙΓΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
08/10/17ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
07/10/17ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ ΣΩΖΩΝ1
07/10/17ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΑΡΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
07/10/17ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΛΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
01/10/17ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΑΙΒΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
24/09/17ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1
24/09/17ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΙΩΑΝΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
24/09/17ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ3
24/09/17ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΑΛΕΞΙΟΣ5