Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
EMPIRE BARBERSHOP
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2013-2014
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out A Κατηγορία 2ος Όμιλος
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
27/04/1430ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΕΛΟΣ1
27/04/1430ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΞΕΚΟΥΚΟΥΛΩΤΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΗΛΙΑΣ1
06/04/1428ηΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
06/04/1428ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
05/04/1428ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ4
05/04/1428ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΚΟΥΜΑΛΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
05/04/1428ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2
30/03/1427ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
30/03/1427η ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΓΙΩΡΓΟ ΣΩΤΗΡ1
30/03/1427ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ1
29/03/1427ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΣΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ3
23/03/1426ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
23/03/1426ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3
23/03/1426ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
23/03/1426ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΛΕΥΡΟΜΑΓΕΙΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ3
23/03/1426ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΧΟΛΕΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
16/03/1425ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ3
16/03/1425ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4
16/03/1425ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
16/03/1425η ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ7
09/03/1424ηΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΠΟΥΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
09/03/1424ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1
09/03/1424ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛΕΥΡΟΜΑΓΕΙΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ1
09/03/1424ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ6
02/03/1423ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΤΣΟΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ1
02/03/1423ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΚΟΣΜΑΣ4
23/02/1422ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΒΕΚΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1
23/02/1422ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
23/02/1422ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ2
22/02/1422ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
15/02/1421ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1
15/02/1421ηΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1
09/02/1420ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ9
09/02/1420ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΓΙΑΛΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
08/02/1420η ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ1
08/02/1420η ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΝΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
02/02/1419ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΚΑΡΤΑΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
01/02/1419ηΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
26/01/1418ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ1
26/01/1418ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΒΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ1
26/01/1418η ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΜΠΟΥΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ4
26/01/1418ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΣΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
26/01/1418ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΤΑΤΑΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ4
25/01/1418ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΤΑΝΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛ1
25/01/1418ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΗΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1
19/01/1417ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΠΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
19/01/1417ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ2
19/01/1417ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
19/01/1417ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣΟΡΩΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ3
19/01/1417ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ3
19/01/1417ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓΟΥΡΣΑΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
18/01/1417ηΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
12/01/1416ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2
12/01/1416ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΕΚΩΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5
12/01/1416ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
11/01/1416ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1
11/01/1416ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ5
05/01/1415ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΡΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
05/01/1415ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΚΑΡΤΑΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
29/12/1314ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΛΕΤΣΗ ΔΗΜΗΤΕΡ1
28/12/1314ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΜΟΥΝΤΟΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1
22/12/1313η ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΠΟΥΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
21/12/1313ηΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΥΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1
15/12/1312ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1
15/12/1312ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
15/12/1312ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
15/12/1312ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
14/12/1312ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
14/12/1312ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΑΡΑΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
08/12/1311ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ1
08/12/1311ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ZHUPA JANI1
08/12/1311ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΝΙΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
07/12/1311ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΠΟΥΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ1
07/12/1311ηΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
07/12/1311ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΕΡΕΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ4
01/12/1310ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
01/12/1310ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
01/12/1310ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΒΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ1
30/11/1310ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
24/11/13ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΖΕΡΒΑΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ1
17/11/13ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ3
17/11/13ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ1
17/11/13ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤΣΟΛΑΚΟΥ ΦΛΟΡΕΝΤΣ2
10/11/13ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
09/11/13ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5
09/11/13ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΑΠΠΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ1
03/11/13ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ5
03/11/13ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
27/10/13ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
27/10/13ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ SHINDRE LEDION4
26/10/13ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
26/10/13ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΠΟΥΖΑΛΙ ΝΤΡΙΤΣΙΜ3
19/10/13ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΑΝΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
19/10/13ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΑΘΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
13/10/13ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
13/10/13ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ3
13/10/13ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΤΟΥΠΗΣ ΓEΩΡΓIΟΣ3
13/10/13ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΓΩΝΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ2
13/10/13ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
13/10/13ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΛΑΠΠΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ1
13/10/13ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥGJINAJ ANDI1
13/10/13ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ1
06/10/13ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
29/09/13ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1
29/09/13ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ4