ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
SUNLIFE
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
VERDE PAPAGALO
AGIOUTANTIS GROUP3
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
maison de la perfumerie
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Παιδικό 1ος Όμιλος

<< Μπαράζ Παιδικού
Παιδικό 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/10/1310:00ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/10/1310:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/10/1313:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/10/1313:00ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.8-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή13/10/1311:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.6-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο19/10/1311:30ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.3-4
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο19/10/1313:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/10/1313:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/10/1318:00ΡΙΖΟΣ Ε.5-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/10/1309:15ΛΑΖΑΡΗΣ Α.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο26/10/1310:00ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.1-10
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/10/1312:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο26/10/1313:00ΤΖΙΚΑ Κ.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο26/10/1313:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.0-5
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο26/10/1314:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/11/1310:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο02/11/1310:30ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.2-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/11/1311:30ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/11/1313:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.4-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο02/11/1313:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/11/1309:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-5
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο09/11/1311:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-8
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/11/1312:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3 α.α.
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο09/11/1312:30ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.1-8
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/11/1313:00ΝΤΟΒΑΣ Π.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/11/1309:00ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α.1-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/11/1309:45ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.3-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/11/1311:15ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/11/1311:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.7-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή17/11/1311:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο23/11/1310:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.4-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο23/11/1313:00ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.1-4
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/11/1313:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-3
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/11/1317:15ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή24/11/1310:30ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/11/1310:003-0 α.α.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο30/11/1311:15ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.7-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο30/11/1311:15ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο30/11/1311:15ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο30/11/1317:15ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο07/12/1309:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο07/12/1311:15ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο07/12/1311:15ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.9-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο07/12/1317:15ΠΑΥΛΟΥ Ν.4-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή08/12/1311:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο14/12/1309:30AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο14/12/1310:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο14/12/1311:30ΝΤΟΒΑΣ Π.4-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/12/1317:15ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-4
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή15/12/1311:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 00/00/0000:000-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/12/1309:45ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-9
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/12/1311:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/12/1312:30ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/12/1313:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/01/1409:45ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.8-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο04/01/1410:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.4-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο04/01/1411:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0 α.α.
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/01/1411:30ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-5
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο04/01/1412:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/01/1411:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/01/1411:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/01/1411:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.4-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/01/1413:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή12/01/1413:30ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο18/01/1410:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.4-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο18/01/1413:00ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.4-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο18/01/1415:15ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α.1-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/01/1410:30ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.5-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/01/1417:15ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο25/01/1411:15ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.4-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/01/1413:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/01/1413:00ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο25/01/1413:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/01/1410:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.6-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/02/1411:15ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.4-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/02/1413:00ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο01/02/1417:15ΠΑΥΛΟΥ Ν.1-6
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/02/1410:45ΛΑΖΑΡΗΣ Α.4-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/02/1417:15ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο08/02/1411:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.4-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο08/02/1412:15ΖΟΡΜΠΑΣ Α.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο08/02/1413:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.1-9
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/02/1410:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/02/1417:15ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.9-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/02/1411:15ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.5-3
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο15/02/1413:00ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-4
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο15/02/1417:15ΖΟΡΜΠΑΣ Α.1-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή16/02/1411:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.1-8
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/02/1417:15ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-3