Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
SUNLIFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
AGIOUTANTIS GROUP3
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Παιδικό 3ος Όμιλος

<< Παιδικό 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/10/1310:30ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α.7-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο12/10/1317:00ΛΑΖΑΡΗΣ Α.0-7
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/10/1318:00AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.11-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/10/1311:30ΡΙΖΟΣ Ε.2-3
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο19/10/1310:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο19/10/1318:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π.4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/10/1309:15ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-7
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/10/1311:30ΛΙΑΡΟΣ Σ.8-0
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο26/10/1310:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.8-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο26/10/1315:00AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-3
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/10/1318:00ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.1-6
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/10/1309:15ΤΖΙΚΑ Κ.1-5
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο02/11/1310:00ΤΖΙΚΑ Κ.5-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/11/1313:00ΤΖΙΚΑ Κ.5-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/11/1309:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.6-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/11/1317:15ΛΑΖΑΡΗΣ Α.1-2
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο09/11/1317:15ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.0-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/11/1317:30ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.3-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή10/11/1314:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.2-3
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/11/1317:15ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/11/1311:30ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.4-6
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/11/1317:15ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.1-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/11/1309:45ΤΖΙΚΑ Κ.1-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/11/1317:15ΛΑΖΑΡΗΣ Α.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο23/11/1309:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/11/1310:00ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.0-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο23/11/1310:30ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο23/11/1317:15ΠΑΥΛΟΥ Ν.4-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο30/11/1312:00ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α.0-5
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/11/1317:15ΠΑΥΛΟΥ Ν.0-4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο30/11/1317:15ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.2-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο30/11/1317:30ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.5-0
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο07/12/1310:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.6-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/12/1317:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο07/12/1317:15ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-6
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/12/1319:00ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.4-0
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο14/12/1311:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.3-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο14/12/1313:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.5-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/12/1317:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-13
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο14/12/1317:15ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.0-8
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ0-3 α.α.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/12/1312:00ΤΣΕΒΑΣ Σ.0-3
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/12/1317:15ΠΑΥΛΟΥ Ν.8-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/12/1317:15ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.3-5
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/01/1411:15AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/01/1415:45ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.4-6
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/01/1409:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.1-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/01/1417:15ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.3-4
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο11/01/1411:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-8
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/01/1413:00ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.0-7
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/01/1417:15ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.5-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/01/1409:30ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.3-4
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/01/1411:30ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.5-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/01/1413:00ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.5-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/01/1417:15ΠΑΪΖΗΣ Π.5-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/02/1417:45ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.8-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο25/01/1413:00ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο25/01/1417:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή26/01/1410:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/01/1417:15ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.0-6
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο01/02/1417:15ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.1-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/02/1409:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-4
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/02/1412:30ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/02/1417:15ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-2
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο08/02/1417:15ΖΟΡΜΠΑΣ Π.10-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/02/1417:15ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.2-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή09/02/1409:30ΠΑΥΛΟΥ Ν.Διακόπηκε
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/02/1417:15ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-3
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο15/02/1413:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-4
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή16/02/1410:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/02/1417:15ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή16/02/1417:15ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.10-0
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ