ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
Vodafone Σκούταρης
Perfect security
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
AGIOUTANTIS GROUP2
AGIOUTANTIS GROUP

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Εφηβικό - Α Φάση - 6ος Όμιλος

<< Εφηβικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος
Εφηβικό - Α Φάση - 7ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο24/09/1610:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο24/09/1611:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/10/1611:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/10/1609:15ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο08/10/1611:30ΔΟΥΛΗΣ Γ.0-4
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο08/10/1613:00ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.0-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο15/10/1609:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.9-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/10/1611:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.2-1
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο22/10/1609:30ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/10/1611:30ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-3
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/11/1611:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΑΝΗΣ ..2-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/11/1619:15ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.0-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο12/11/1612:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο12/11/1612:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-3
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο19/11/1611:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/11/1617:15ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο26/11/1609:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο26/11/1617:15ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.0-4
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/12/1611:00ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.5-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο03/12/1611:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ