ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
SUNLIFE
KIMBO CAFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Εφηβικό - Α Φάση - 6ος Όμιλος

<< Εφηβικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος
Εφηβικό - Α Φάση - 7ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο24/09/1610:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο24/09/1611:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/10/1611:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/10/1609:15ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο08/10/1611:30ΔΟΥΛΗΣ Γ.0-4
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο08/10/1613:00ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.0-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο15/10/1609:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.9-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/10/1611:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.2-1
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο22/10/1609:30ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/10/1611:30ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-3
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/11/1611:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΑΝΗΣ Α.2-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/11/1619:15ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.0-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο12/11/1612:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο12/11/1612:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-3
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο19/11/1611:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/11/1617:15ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο26/11/1609:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο26/11/1617:15ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.0-4
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/12/1611:00ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.5-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο03/12/1611:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ