ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
maison de la perfumerie
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
VERDE PAPAGALO
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
SUNLIFE
KIMBO CAFE
Hellenic Seaways
AGIOUTANTIS GROUP3
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Εφηβικό - Α Φάση - 7ος Όμιλος

<< Εφηβικό - Α Φάση - 6ος Όμιλος
Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο24/09/1611:000-3 α.α.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή25/09/1613:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΜΑΝΗΣ Α.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο01/10/1614:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ0-3 α.α.
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο08/10/1609:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-7
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/10/1612:30ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο15/10/1609:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.10-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/10/1618:15ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/10/1618:15ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.10-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/10/1609:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο05/11/1609:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-7
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/11/1617:15ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ0-3 α.α.
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/11/1612:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.5-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο12/11/1612:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.7-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο19/11/1615:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.6-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/11/1617:45ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ0-3 α.α.
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/11/1610:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.0-6
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή27/11/1617:15ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ0-3 α.α.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο03/12/1609:15ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο03/12/1612:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-9