ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
SUNLIFE
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
maison de la perfumerie
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παιδικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος

<< Παιδικό - Α Φάση - 3ος Όμιλος
Παιδικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο01/10/1613:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/10/1613:30ΚΙΚΗΣ Α.0-4
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/10/1611:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-6


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο08/10/1613:30ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/10/1610:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/10/1613:15ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.8-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο15/10/1609:15ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-3
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο15/10/1611:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-8
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο15/10/1611:15ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.2-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο22/10/1609:30ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.8-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/10/1610:00ΤΣΑΝΟΣ Ι.9-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο29/10/1610:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο05/11/1611:00ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-10
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/11/1609:00ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/11/1610:00ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/11/1609:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο12/11/1610:15ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/11/1609:30ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/11/1609:30ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/11/1610:30ΚΙΚΗΣ Α.3-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗΔευτέρα21/11/1617:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-5


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο26/11/1610:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.8-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο26/11/1612:30ΔΟΥΛΗΣ Γ.1-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/11/1615:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/12/1609:00ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.0-6
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/12/1611:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή11/12/1611:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο17/12/1609:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-8
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο17/12/1611:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.9-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗΤετάρτη21/12/1617:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.10-0