ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ2
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Perfect security
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Vodafone Σκούταρης
AGIOUTANTIS GROUP
AGIOUTANTIS GROUP2

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παιδικό - Α Φάση - 6ος Όμιλος

<< Παιδικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος
Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο01/10/1614:15ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/10/1618:45ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/10/1611:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-3
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο08/10/1613:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.8-0
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο15/10/1613:30ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο15/10/1614:15ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.7-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο22/10/1613:15ΡΑΠΤΗΣ Θ.6-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/10/1618:15ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.0-2
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο05/11/1611:45ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-12
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/11/1612:45ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.4-0
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/11/1611:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/11/1617:15ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-2
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο19/11/1612:30ΡΙΖΟΣ Ε.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο19/11/1613:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.0-9
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο26/11/1610:15ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-5
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/11/1613:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/12/1611:00ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-10
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/12/1617:15ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.2-0
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο10/12/1611:00ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-3
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/12/1611:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-0
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ