ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Vodafone Σκούταρης
Perfect security
Έντυπο Καλογερόγιαννης
AGIOUTANTIS GROUP2
AGIOUTANTIS GROUP

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παιδικό - Α Φάση - 6ος Όμιλος

<< Παιδικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος
Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο01/10/1614:15ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/10/1618:45ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/10/1611:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-3
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο08/10/1613:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.8-0
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο15/10/1613:30ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο15/10/1614:15ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.7-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο22/10/1613:15ΡΑΠΤΗΣ Θ.6-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/10/1618:15ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.0-2
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο05/11/1611:45ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-12
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/11/1612:45ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.4-0
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/11/1611:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/11/1617:15ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-2
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο19/11/1612:30ΡΙΖΟΣ Ε.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο19/11/1613:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.0-9
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο26/11/1610:15ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-5
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/11/1613:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/12/1611:00ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-10
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/12/1617:15ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.2-0
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο10/12/1611:00ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-3
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/12/1611:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-0
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ