ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
SUNLIFE
maison de la perfumerie
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
VERDE PAPAGALO
Hellenic Seaways
AGIOUTANTIS GROUP3
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/01/1712:30ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/01/1712:45ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/01/1710:00ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/01/1710:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.2-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/01/1712:45ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/01/1710:30ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/01/1713:00ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.4-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο28/01/1713:15ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/01/1709:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.9-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/02/1713:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.0-4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/02/1717:45ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-5
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/02/1709:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο11/02/1709:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.4-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/02/1713:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.2-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/02/1718:15ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.5-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/02/1709:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.4-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/02/1711:15ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο18/02/1713:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/03/1711:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-8
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/03/1713:30ΤΣΑΝΟΣ Ι.6-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο04/03/1713:45ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/03/1709:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/03/1715:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-4
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/03/1709:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-0 α.α.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/04/1710:00ΤΣΑΝΟΣ Ι.2-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/04/1719:15ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/04/1714:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΛΕΒΑΝΤΗΣ ..4-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/04/1712:00ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/04/1712:00ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.6-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/04/1710:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-6