KIMBO CAFE
AGIOUTANTIS GROUP3
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Vodafone Σκούταρης
Perfect security

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/01/1712:30ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/01/1712:45ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/01/1710:00ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/01/1710:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.2-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/01/1712:45ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/01/1710:30ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/01/1713:00ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.4-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο28/01/1713:15ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/01/1709:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.9-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/02/1713:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.0-4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/02/1717:45ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-5
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/02/1709:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο11/02/1709:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.4-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/02/1713:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.2-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/02/1718:15ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.5-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/02/1709:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.4-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/02/1711:15ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο18/02/1713:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/03/1711:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-8
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/03/1713:30ΤΣΑΝΟΣ Ι.6-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο04/03/1713:45ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/03/1709:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/03/1715:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-4
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/03/1709:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-0 α.α.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/04/1710:00ΤΣΑΝΟΣ Ι.2-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/04/1719:15ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/04/1714:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΛΕΒΑΝΤΗΣ ..4-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/04/1712:00ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/04/1712:00ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.6-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/04/1710:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-6