VERDE PAPAGALO
KIMBO CAFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
AGIOUTANTIS GROUP3
maison de la perfumerie
HEALTH ASSISTANCE
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Hellenic Seaways
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο14/01/1711:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..3-1
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο14/01/1717:15ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.3-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/01/1717:00ΚΙΚΗΣ Α.2-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/01/1709:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/01/1717:15ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-7
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/01/1717:15ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο28/01/1709:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/01/1717:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-9
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/01/1718:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/02/1711:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-4
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/02/1719:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-4
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/02/1717:45ΤΣΑΝΟΣ Ι.8-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/02/1709:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-4
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/02/1711:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.8-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/02/1717:45ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/02/1709:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/02/1711:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-11
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο18/02/1711:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/03/1711:30ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ.3-0 α.α.
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/03/1713:45ΡΑΠΤΗΣ Θ.5-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/03/1718:15ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/03/1709:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο18/03/1713:30ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-3
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο18/03/1714:15ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/04/1711:00ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/04/1713:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-7
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/04/1719:15ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο08/04/1711:00ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.3-0
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο08/04/1711:45ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-5
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/04/1710:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-7