ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
SUNLIFE
maison de la perfumerie
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
KIMBO CAFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Hellenic Seaways
AGIOUTANTIS GROUP3
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή15/01/1711:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.4-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο25/02/1710:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/01/1710:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/01/1712:45ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.6-1
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο28/01/1709:15ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή29/01/1711:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-1
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/02/1709:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή05/02/1711:00ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.5-2
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/02/1709:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/02/1717:45ΔΟΥΛΗΣ Γ.1-1
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο18/02/1709:30ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.2-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/02/1713:00ΡΑΠΤΗΣ Θ.2-0
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο04/03/1709:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/03/1713:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.4-3
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή12/03/1711:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο18/03/1709:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/04/1719:15ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο22/04/1712:00ΚΙΚΗΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ .., ΠΕΤΡΟΥ ..0-5
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο08/04/1712:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΡΟΥΛΗΣ .., ΤΖΟΛΟΣ ..1-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο08/04/1719:15ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ .., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.4-1
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ