Μπαλαφούτης Μπάλκερ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
maison de la perfumerie
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
KIMBO CAFE
SUNLIFE
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 4ος Όμιλος

<< Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/01/1711:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-5
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/01/1717:15ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.5-0
Ρεπό: ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΒΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο21/01/1711:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή22/01/1719:00ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.0-1
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο28/01/1713:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο28/01/1715:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-4
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΒΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/02/1711:00ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.3-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο04/02/1717:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-3
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο11/02/1711:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-3 α.α.
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/02/1717:45ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο18/02/1711:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-2
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/02/1711:00ΔΟΥΛΗΣ Γ.0-7
Ρεπό: ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/03/1710:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/03/1711:45ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΒΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο11/03/1709:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/03/1709:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.6-0
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/03/1711:30ΔΟΥΛΗΣ Γ.0-3
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο18/03/1713:153-0 α.α.
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/04/1711:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0 α.α.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/04/1714:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΤΟΡΝΟΣ Ε.2-1
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ