ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
maison de la perfumerie
SUNLIFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
VERDE PAPAGALO
KIMBO CAFE
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Προπαιδικό 1ος Όμιλος

Προπαιδικό 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο18/03/1709:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.6-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο18/03/1709:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.6-0
Ρεπό: ΑΡΜΕΝΙΚΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/04/1710:45ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ., ΛΕΒΑΝΤΗΣ ..0-7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/04/1715:003-0 α.α.
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο08/04/1709:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/04/1710:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3 α.α.
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/04/1710:45ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-6
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο22/04/1714:30ΜΑΝΗΣ Α.3-0 α.α.
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο29/04/1709:00ΤΣΑΝΟΣ Ι.2-0
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο06/05/1710:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-8
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο06/05/1714:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.0-5
Ρεπό: ΑΡΜΕΝΙΚΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ0-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο13/05/1710:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.12-1
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ3-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο20/05/1710:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-11
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο27/05/1712:30ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ3-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο03/06/1711:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-1
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ