Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
KIMBO CAFE
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
SUNLIFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Προπαιδικό 3ος Όμιλος

<< Προπαιδικό 2ος Όμιλος
Προπαιδικό 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/03/1709:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.6-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο18/03/1719:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
Ρεπό: A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/04/1714:45ΚΙΚΗΣ Α.3-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/04/1712:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΤΖΙΩΛΟΣ ..0-6
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο08/04/1710:00ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο08/04/1713:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-3
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/04/1714:45ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ .., ΠΕΤΡΟΥ ..8-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/04/1710:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΕΡΟΥΛΗΣ .., ΤΖΙΩΤΗΣ ..3-3
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο29/04/1713:15ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-7
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο29/04/1714:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο06/05/1714:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.0-6
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο06/05/1718:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
Ρεπό: A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/05/1710:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-2
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο13/05/1710:45ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΤΟΡΝΟΣ Ε.4-0
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο20/05/1710:00ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ .., ΠΕΡΟΥΛΗΣ ..3-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο20/05/1719:00ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.1-0
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο27/05/1710:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-9
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/06/1710:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3 α.α.
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/06/1709:15ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/06/1710:00ΔΟΥΛΗΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ