ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
KIMBO CAFE
SUNLIFE
VERDE PAPAGALO
maison de la perfumerie
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Προπαιδικό 4ος Όμιλος

<< Προπαιδικό 3ος Όμιλος
Προπαιδικό 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/03/1711:30ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ.0-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/03/1719:00ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.5-0
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο01/04/1713:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/04/1714:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-7
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο08/04/1711:00ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο08/04/1715:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο22/04/1719:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/04/1710:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-3
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο29/04/1709:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο29/04/1714:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.6-0
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο06/05/1710:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/05/1711:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/05/1710:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.11-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/05/1711:00ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο20/05/1709:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.4-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή21/05/1710:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο27/05/1715:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο27/05/1717:00ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/06/1712:00ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.7-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/06/1718:00ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.0-2
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ