VERDE PAPAGALO
KIMBO CAFE
HEALTH ASSISTANCE
AGIOUTANTIS GROUP3
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
maison de la perfumerie
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Hellenic Seaways
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος

Εφηβικό - Α Φάση - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/09/1714:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.1-3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/09/1719:15ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.5-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/09/1711:00ΔΟΥΛΗΣ Γ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο30/09/1712:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.0-6
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο30/09/1713:15ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-4
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/10/1719:15ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο07/10/1713:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-5
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο07/10/1715:00ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..1-3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο07/10/1718:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο14/10/1718:45ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/10/1718:45ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.3-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/10/1710:15ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο21/10/1713:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/10/1709:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.11-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/10/1711:00ΤΟΡΝΟΣ Ε.2-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ