VERDE PAPAGALO
AGIOUTANTIS GROUP3
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
maison de la perfumerie
HEALTH ASSISTANCE
KIMBO CAFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Hellenic Seaways
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Εφηβικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος

<< Εφηβικό - Α Φάση - 3ος Όμιλος
Εφηβικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/09/1710:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο23/09/1711:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-5
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/09/1714:45ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο30/09/1714:15ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο30/09/1714:45ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/10/1719:15ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο07/10/1709:15ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο07/10/1713:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/10/1711:15ΔΟΥΛΗΣ Γ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο14/10/1711:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.4-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/10/1714:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..2-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/10/1718:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/10/1710:15ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/10/1711:15ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/10/1712:30ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ