ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
SUNLIFE
KIMBO CAFE
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Εφηβικό - Α Φάση - 6ος Όμιλος

<< Εφηβικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος
Εφηβικό - Α Φάση - 7ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο23/09/1710:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-4
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο23/09/1711:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.6-0
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο30/09/1712:15ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/09/1714:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-2
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο07/10/1711:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-3
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/10/1713:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ.3-4
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/10/1710:45ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΤΖΙΩΤΗΣ ..7-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο14/10/1711:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/10/1712:15ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-6
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/10/1711:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-0
Ρεπό: ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/11/1710:45ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/11/1713:00ΔΟΥΛΗΣ Γ.0-5
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/11/1713:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.3-0 α.α.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή12/11/1711:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο25/11/1710:45ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΖΙΩΤΗΣ ..3-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο25/11/1713:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/12/1713:00ΔΟΥΛΗΣ Γ.0-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/12/1717:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..0-9
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο09/12/1711:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-5
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/12/1715:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.10-1
Ρεπό: ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ