Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
SUNLIFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
KIMBO CAFE
VERDE PAPAGALO
Hellenic Seaways
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
AGIOUTANTIS GROUP3
maison de la perfumerie
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο13/01/1811:45ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/01/1817:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΠΟΥΛΟ ..3-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/01/1818:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..1-4
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο20/01/1811:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΕΣΣΗΣ Δ.5-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο20/01/1813:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/01/1809:30ΤΟΡΝΟΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΕΣΣΗΣ Δ.3-2
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο27/01/1812:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο27/01/1817:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α.0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή28/01/1817:45ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..2-0
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/02/1812:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/02/1817:45ΔΟΥΛΗΣ Γ.0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/02/1818:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-2
Ρεπό: ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/02/1809:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο10/02/1811:45ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/02/1813:45ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α.5-1
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/02/1812:00ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/02/1813:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/02/1816:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο24/02/1811:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-0 α.α.
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο24/02/1818:00ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/04/1819:45ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/03/1811:45ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/03/1817:45ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/03/1818:00ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο10/03/1811:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-5
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο10/03/1811:45ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/03/1818:15ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-3
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο17/03/1811:45ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/03/1818:15ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/03/1818:15ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-0
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο24/03/1811:45ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο24/03/1812:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο24/03/1818:15ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
Ρεπό: ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο31/03/1812:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο31/03/1815:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο31/03/1819:15ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΠΟΥΛΟ ..3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο14/04/1812:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.Αναβλήθηκε
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/04/1813:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/04/1819:30ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-2
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο28/04/1810:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/04/1810:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/05/1815:15ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ