Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
KIMBO CAFE
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
SUNLIFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
AGIOUTANTIS GROUP3
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Προπαιδικό 2ος Όμιλος

<< Προπαιδικό 1ος Όμιλος
Προπαιδικό 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/03/1810:30ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-3
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/03/1814:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/03/1810:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/03/1809:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-4
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/03/1813:45ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.3-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο10/03/1814:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο17/03/1809:00ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.3-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο17/03/1813:15ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-4
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/03/1809:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο31/03/1810:45ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο31/03/1813:30ΤΖΙΩΤΗΣ ..2-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/04/1811:00ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο14/04/1814:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/04/1811:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/04/1818:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/04/1810:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο21/04/1813:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/04/1819:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο28/04/1812:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο28/04/1813:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.5-4
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/04/1809:45ΜΑΝΗΣ Α.1-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/05/1810:00ΤΖΙΩΤΗΣ ..0-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/05/1810:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-4
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο05/05/1817:15ΤΕΣΣΗΣ Δ.5-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/05/1809:30ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-3
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/05/1812:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο12/05/1812:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/05/1812:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.7-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο19/05/1813:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/05/1810:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1