ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Hellenic Seaways
VERDE PAPAGALO
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
AGIOUTANTIS GROUP3
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
SUNLIFE
maison de la perfumerie
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
KIMBO CAFE
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Προπαιδικό 3ος Όμιλος

<< Προπαιδικό 2ος Όμιλος
Προπαιδικό 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/03/1812:30ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-0 α.α.
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή04/03/1811:00ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.9-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/03/1817:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΧΑΣΑΠΗΣ .., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/03/1810:15ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο10/03/1813:45ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-6
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/03/1818:15ΡΟΥΣΣΟΥ Μ.1-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο17/03/1814:00ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/03/1814:15ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή18/03/1814:00ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.7-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο31/03/1813:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο31/03/1813:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.9-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/04/1819:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο14/04/1811:00ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α.1-8
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/04/1815:303-0 α.α.
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/04/1814:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.7-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/04/1811:00ΚΙΚΗΣ Α.0-11
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/04/1815:30ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.2-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/04/1815:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο28/04/1811:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-5
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο28/04/1812:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή29/04/1815:15ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-0 α.α.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο05/05/1810:00ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-3 α.α.
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο05/05/1810:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο05/05/1819:45ΜΑΝΗΣ Α.11-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο12/05/1810:00ΜΑΝΗΣ Α.1-7
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/05/1811:45ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.4-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο12/05/1814:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο19/05/1810:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο19/05/1813:45ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-8
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/05/1810:00ΚΙΚΗΣ Α.1-7