ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
SUNLIFE
Hellenic Seaways
KIMBO CAFE
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
AGIOUTANTIS GROUP3
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Προπαιδικό 4ος Όμιλος

<< Προπαιδικό 3ος Όμιλος
Προπαιδικό 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/03/1813:00ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.8-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/03/1813:15ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3 α.α.
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο10/03/1809:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.5-4
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο10/03/1818:30ΤΖΙΩΤΗΣ ..4-2
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο17/03/1811:30ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/03/1809:15ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-5
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο31/03/1812:45ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.4-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/04/1809:30ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.1-2
Ρεπό: ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο14/04/1813:15ΤΖΙΩΤΗΣ ..0-4
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο14/04/1819:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.6-0
Ρεπό: ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/04/1812:00ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/04/1813:15ΤΖΙΩΤΗΣ ..7-1
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο28/04/1812:00ΜΑΝΗΣ Α.0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο28/04/1815:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-3
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/05/1812:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.5-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο05/05/1819:30ΤΕΣΣΗΣ Δ.3-3
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/05/1810:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-6
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/05/1812:00ΤΖΙΩΤΗΣ ..4-2
Ρεπό: ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/05/1810:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.10-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο19/05/1816:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-2
Ρεπό: ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ