ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
AGIOUTANTIS GROUP3
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
SUNLIFE
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
maison de la perfumerie
KIMBO CAFE
Hellenic Seaways
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Προπαιδικό 6ος Όμιλος

<< Προπαιδικό 5ος Όμιλος
Τελετή λήξης Προπαιδικού >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΑΜΟΡΓΟΥΣάββατο03/03/1809:45ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΠΑΓΙΑΥΛΑΣ ..6-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/03/1813:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΣΑΪΝΗΣ .., ΣΚΡΙΑΠΑΣ ..3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/03/1811:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.4-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο10/03/1813:15ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/03/1813:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/03/1818:15ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α.5-1
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο31/03/1813:15ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.4-3
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή01/04/1811:00ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α.5-3
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/04/1811:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-5
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/04/1813:15ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-5
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/04/1813:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-6
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή22/04/1811:00ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α.3-3
Ρεπό: ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/04/1810:30ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο28/04/1812:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.6-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/05/1809:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΪΝΗΣ .., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ..0-6
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή06/05/1811:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.6-0
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/05/1810:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-4
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/05/1811:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-8
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο19/05/1811:45ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/05/1809:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-8
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ