Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
AGIOUTANTIS GROUP3
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
maison de la perfumerie
SUNLIFE
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18 - Α Φάση - 4ος Όμιλος

<< Κ18 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
Κ18 - Α Φάση - 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/10/1818:45ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/10/1818:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-0
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/10/1810:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/10/1818:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/10/1810:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/10/1818:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-0
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/11/1817:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/11/1817:15ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο10/11/1811:15ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.2-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/11/1817:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-3
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο17/11/1817:45ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/11/1817:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-1
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο24/11/1817:45ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή25/11/1817:30ΜΠΑΛΑΝΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/12/1812:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/12/1817:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-3
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/12/1810:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ..3-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/12/1817:15ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-7
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/12/1815:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/12/1818:15ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ