ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
maison de la perfumerie
AGIOUTANTIS GROUP3
VERDE PAPAGALO
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
SUNLIFE
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18 - Α Φάση - 5ος Όμιλος

<< Κ18 - Α Φάση - 4ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο06/10/1810:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/10/1818:45ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ3-0 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/10/1812:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-1
Ρεπό: ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ0-3 α.α.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο20/10/1818:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-4
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ3-0 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΚΑΡΑΒΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο03/11/1813:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-0
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ0-3 α.α.
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/11/1811:15ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-3
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/11/1813:15ΒΑΛΒΗΣ Κ.4-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο17/11/1813:15ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο24/11/1811:15ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-2
Ρεπό: ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ3-0 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/12/1817:45ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ0-3 α.α.
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο08/12/1812:45ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο15/12/1810:45ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ