EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος

<< Κ16 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο06/10/1811:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο06/10/1813:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-1
Ρεπό: ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/10/1811:30ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.6-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/10/1813:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-3
Ρεπό: ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο20/10/1814:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-3
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο20/10/1818:45ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-5
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/11/1811:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/12/1810:00ΣΑΪΝΗΣ Γ.3-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/11/1812:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-11
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο10/11/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.6-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο17/11/1810:15ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/11/1811:15ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.1-1
Ρεπό: ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο24/11/1810:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.5-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο24/11/1812:45ΚΙΚΗΣ Α.0-5
Ρεπό: ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/12/1809:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.5-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/12/1811:00ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.8-0
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο08/12/1809:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-4
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο08/12/1810:30ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-3
Ρεπό: ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο15/12/1809:30ΤΕΣΣΗΣ Δ.7-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο15/12/1812:45ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-2
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ