ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος

<< Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος
Κ16 - Α Φάση - 6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο06/10/1811:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο06/10/1812:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο13/10/1811:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/10/1814:00ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-3
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο20/10/1814:15ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/10/1818:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο03/11/1813:15ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο03/11/1817:45ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.2-1
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο10/11/1811:15ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-3 α.α.
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/11/1817:30ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.0-0
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή18/11/1811:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-5
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/11/1817:15ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο24/11/1818:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/11/1817:45ΣΑΪΝΗΣ Γ.1-1
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο01/12/1811:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.4-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/12/1811:00ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.5-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/12/1812:45ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.3-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο08/12/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-3
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/12/1817:15ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/12/1817:15ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.1-1
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ