ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
maison de la perfumerie
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
AGIOUTANTIS GROUP3
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
SUNLIFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος

<< Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος
Κ16 - Α Φάση - 6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο06/10/1811:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο06/10/1812:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο13/10/1811:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/10/1814:00ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-3
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο20/10/1814:15ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/10/1818:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο03/11/1813:15ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο03/11/1817:45ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.2-1
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο10/11/1811:15ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-3 α.α.
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/11/1817:30ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.0-0
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή18/11/1811:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-5
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/11/1817:15ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο24/11/1818:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/11/1817:45ΣΑΪΝΗΣ Γ.1-1
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο01/12/1811:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.4-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/12/1811:00ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.5-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/12/1812:45ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.3-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο08/12/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-3
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/12/1817:15ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/12/1817:15ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.1-1
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ