Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Κ18 - Α Φάση - 5ος Όμιλος
Κ18 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο12/01/1909:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-4
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/01/1917:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΣΑΪΝΗΣ Γ.1-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/01/1910:30ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο19/01/1913:15ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο19/01/1917:45ΓΚΟΛΕΣ Π.3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/01/1918:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο26/01/1910:45ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΙΠΙΝΗΣ .., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο26/01/1917:45ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/02/1911:15ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/02/1917:45ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ0-3 α.α.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο09/02/1912:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΙΠΙΝΗΣ .., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/02/1918:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ3-0 α.α.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/02/1911:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/02/1918:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ ..3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ0-3 α.α.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/02/1911:45ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/02/1914:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..2-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ0-3 α.α.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/03/1911:45ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/03/1911:00ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ3-0 α.α.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/03/1911:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΠΙΝΗΣ .., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/03/1913:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ3-0 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/03/1914:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/04/1919:45ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.4-0