ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Κ18 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Κ18 - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 3-0 α.α.
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο12/01/1911:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο19/01/1911:15ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο19/01/1919:15ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.3-2
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/01/1909:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.5-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/01/1910:45ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-2
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/02/1913:15ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.3-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/02/1910:00ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.7-1
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/02/1917:45ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.4-0
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/02/1911:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/02/1913:30ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-2
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/02/1913:45ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-6
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/02/1918:15ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-1
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/03/1911:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο02/03/1917:00ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-3
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/03/1909:30ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/03/1918:45ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-4
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο30/03/1911:30ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-4
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή31/03/1919:15ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-3
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ