ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14 - 1ος Όμιλος

Κ14 - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ0-3 α.α.
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/02/1909:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/02/1913:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
Ρεπό: ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/02/1909:00ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..1-3
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/02/1911:45ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-9
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/02/1909:00ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.1-1
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο23/02/1911:45ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.3-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/02/1910:15ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..3-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/02/1911:15ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/03/1912:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/03/1913:45ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/03/1909:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-3
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/03/1910:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/03/1910:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/03/1918:00ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..6-0
Ρεπό: ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/03/1911:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-3
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο23/03/1912:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/03/1909:30ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-3 α.α.
Ρεπό: ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/03/1910:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο30/03/1910:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή31/03/1909:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-3 α.α.
Ρεπό: ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο06/04/1910:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-2
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/05/1910:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-0
Ρεπό: ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 0-3 α.α.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο13/04/1910:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.5-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο13/04/1912:00ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-0
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ0-3 α.α.
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/04/1910:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/04/1912:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-1
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο04/05/1915:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/05/1912:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.1-2
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/05/1910:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-5
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/05/1913:30ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/05/1910:00ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-5
Ρεπό: ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/05/1909:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.5-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/05/1911:00ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-7
Ρεπό: ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο01/06/1913:00ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-3 α.α.
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/06/1914:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-1
Ρεπό: ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ