EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
maison de la perfumerie
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14 - 2ος Όμιλος

<< Κ14 - 1ος Όμιλος
Κ14 - 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο09/02/1917:45ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/02/1909:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.4-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή10/02/1913:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-3 α.α.
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο16/02/1918:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3 α.α.
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/02/1909:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/02/1911:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-0 α.α.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/02/1913:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.4-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/03/1909:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.4-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/03/1918:15ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-5
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/03/1911:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.5-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/03/1913:30ΠΙΠΙΝΗΣ ..2-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/03/1914:15ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..0-1
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/03/1912:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/03/1911:15ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-2
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ0-3 α.α.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/03/1918:45ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο30/03/1918:45ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..1-6
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο06/04/1912:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο06/04/1912:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-4
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/04/1911:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο13/04/1912:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.7-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/04/1914:00ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο20/04/1919:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ