ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14 - 5ος Όμιλος

<< Κ14 - 4ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/02/1909:00ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.3-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο09/02/1910:45ΠΙΠΙΝΗΣ ..0-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/02/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.12-0
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/02/1912:00ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..0-6
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/02/1913:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.5-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/02/1909:00ΤΖΙΩΤΗΣ ..5-2
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/02/1912:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή24/02/1910:00ΣΑΪΝΗΣ Γ.Αναβλήθηκε
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/02/1911:00ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-1
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο02/03/1911:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/03/1913:45ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/03/1913:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.6-0
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/03/1913:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-6
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/03/1914:00ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/03/1915:00ΡΟΥΣΣΟΥ Α.4-3
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο23/03/1911:30ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..0-7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/03/1914:00ΣΑΪΝΗΣ Γ.1-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο23/03/1914:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.5-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/03/1910:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-4
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο30/03/1912:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-7
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο30/03/1914:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο06/04/1910:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.5-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο06/04/1914:00ΤΕΣΣΗΣ Δ.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο06/04/1914:15ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ..0-7
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/04/1912:00ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.3-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/04/1910:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-10
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/04/1910:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-3
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο20/04/1911:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο20/04/1913:15ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/04/1910:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ