Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο05/10/1917:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.2-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή06/10/1916:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/10/1916:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.3-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/10/1916:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή06/10/1916:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.2-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/10/1916:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΔευτέρα07/10/1916:15ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/10/1916:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/10/1916:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-4
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/10/1911:45ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/10/1913:45ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-2
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή13/10/1916:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/10/1916:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/10/1916:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο19/10/1916:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο19/10/1916:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο19/10/1916:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/10/1916:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/10/1914:45ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή20/10/1916:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή20/10/1916:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο26/10/1916:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο26/10/1916:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-7
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/10/1916:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο26/10/1916:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/10/1915:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή27/10/1915:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.5-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΔευτέρα28/10/1916:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο02/11/1915:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-5
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο02/11/1915:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/11/1915:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/11/1911:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/11/1915:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/11/1915:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή03/11/1915:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο09/11/1915:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο09/11/1915:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/11/1913:15ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/11/1913:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.2-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή10/11/1915:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.6-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/11/1915:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΔευτέρα11/11/1916:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.4-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/11/1915:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο16/11/1915:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-3
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/11/1912:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/11/1913:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή17/11/1915:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/11/1915:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή17/11/1915:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο23/11/1915:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο23/11/1915:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο23/11/1915:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/11/1911:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή24/11/1915:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/11/1916:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα25/11/1916:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ