Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΘΗΣΕΑΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΘΗΣΕΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΘΗΣΕΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ