Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 12/10/19 | 10:00 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 0-6 |
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 12/10/19 | 13:15 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 10-0 |
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005 | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 12/10/19 | 14:15 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 15-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 19/10/19 | 12:15 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 0-7 |
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 14:00 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 5-1 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005 | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 20/10/19 | 18:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 7-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 26/10/19 | 10:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 5-2 |
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 26/10/19 | 14:00 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 4-2 |
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005 | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 26/10/19 | 14:15 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 2-3 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005 | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 03/11/19 | 09:45 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 8-0 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 03/11/19 | 17:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 3-0 α.α. |
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 03/11/19 | 19:30 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 1-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 09/11/19 | 12:30 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 1-3 |
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 09/11/19 | 13:15 | 0-3 α.α. | |
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005 | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 19:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 7-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 11:15 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. | 0-3 α.α. |
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 17:45 | ΓΚΟΛΕΣ Π. | 0-8 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 17:30 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 3-0 α.α. |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 23/11/19 | 11:00 | ΤΖΙΩΤΗΣ Α. | 2-1 |
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 13:00 | ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. | 0-14 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 17:45 | ΣΑΪΝΗΣ Γ. | 2-1 |
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 18:15 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 0-0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 13:15 | ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 4-1 |
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 18:30 | ΓΚΟΛΕΣ Π. | 0-8 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 14/12/19 | 13:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 0-4 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 14/12/19 | 17:30 | ΣΑΪΝΗΣ Γ. | 0-1 |