Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ12 - Α Φάση - 2ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 19/10/19 | 09:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 5-2 |
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 19/10/19 | 16:30 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 8-0 |
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 20/10/19 | 15:00 | ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α. | 3-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 26/10/19 | 12:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 1-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 26/10/19 | 16:30 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 4-12 |
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 27/10/19 | 15:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 0-3 α.α. |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/11/19 | 13:30 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 3-1 |
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/11/19 | 15:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 0-8 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/11/19 | 16:30 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 2-2 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/11/19 | 12:00 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 7-0 |
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/11/19 | 13:30 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 3-1 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 10/11/19 | 12:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 1-2 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 16/11/19 | 13:30 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 1-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 3-1 |
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 17/11/19 | 16:30 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 5-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 24/11/19 | 09:00 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 0-6 |
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 24/11/19 | 10:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 1-5 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 2-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/11/19 | 13:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 4-0 |
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 1-1 |
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 01/12/19 | 16:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 5-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 07/12/19 | 09:00 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 3-2 |
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 1-5 |
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 08/12/19 | 16:30 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 5-1 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 14/12/19 | 13:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 0-3 α.α. |
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 15/12/19 | 09:00 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 4-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 15/12/19 | 12:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 2-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 11/01/20 | 10:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 0-3 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 11/01/20 | 12:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 0-3 α.α. |
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 1-6 |