ΤΡΥΦΩΝΑΣ
EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
maison de la perfumerie
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 75 από 100 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019 (1η φάση)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/09/1817:003-1 παρ.
2.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019 (2η φάση)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο22/09/1816:301-2
3.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο06/10/1809:453-0
4.Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο06/10/1813:004-0
5.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/10/1816:303-1
6.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο13/10/1814:150-3
7.Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/10/1809:003-2
8.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή14/10/1815:153-1
9.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο20/10/1809:303-1
10.Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/10/1809:004-3
11.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/10/1811:002-2
12.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/11/1813:155-0
13.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/11/1815:003-5
14.Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/11/1818:003-5
15.Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο10/11/1813:150-4
16.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/11/1815:301-2
17.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο17/11/1811:153-3
18.Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/11/1817:452-1
19.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο24/11/1815:001-0
20.Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή25/11/1809:301-1
21.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/11/1819:304-3
22.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο01/12/1813:003-3
23.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/12/1812:302-3
24.Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/12/1813:000-4
25.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο08/12/1817:151-5
26.Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/12/1817:300-3
27.Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο15/12/1810:453-0
28.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/12/1813:002-2
29.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/12/1812:303-2
30.Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/01/1911:301-2
31.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/01/1913:302-1
32.Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο19/01/1912:004-0
33.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/01/1915:300-5
34.Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο26/01/1911:152-1
35.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/01/1915:301-1
36.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/02/1912:453-2
37.Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/02/1918:002-2
38.Κ14 - 4ος Όμιλος (1η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο09/02/1910:150-4
39.Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο09/02/1912:152-1
40.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/02/1913:002-2
41.Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/02/1909:451-1
42.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/02/1916:000-1
43.Κ14 - 4ος Όμιλος (3η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο23/02/1913:450-3
44.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/02/1916:000-3
45.Κ14 - 4ος Όμιλος (4η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/03/1911:450-4
46.Κ14 - 4ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο16/03/1912:003-3
47.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/03/1916:005-3
48.Κ14 - 4ος Όμιλος (6η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο23/03/1912:003-3
49.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/03/1910:301-4
50.Κ14 - 4ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο06/04/1913:00Αναβλήθηκε
51.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/04/1914:300-5
52.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/04/1914:300-1
53.Κ14 - 4ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο20/04/1915:003-3
54.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/04/1914:300-4
55.Κ14 - 4ος Όμιλος (11η αγ.)ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο04/05/1914:003-0 α.α.
56.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/05/1912:005-0
57.Κ14 - 4ος Όμιλος (12η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/05/1913:002-0
58.Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/05/1912:302-3
59.Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/05/1918:000-1
60.Κ14 - 4ος Όμιλος (13η αγ.)ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/05/1913:000-5
61.Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη22/05/1918:00
62.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ3-0 α.α.
63.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ0-3 α.α.
64.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ0-3 α.α.
65.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ3-0 α.α.
66.Κ14 - 4ος Όμιλος (7η αγ.)ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ0-3 α.α.
67.Κ14 - 4ος Όμιλος (14η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
68.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ3-0 α.α.
69.Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ0-3 α.α.
70.Κ18 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ0-3 α.α.
71.Κ18 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ3-0 α.α.
72.Κ18 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ0-3 α.α.
73.Κ18 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ3-0 α.α.
74.Κ18 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
75.Κ18 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ 0-3 α.α.
76.Κ18 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ3-0 α.α.
77.Κ18 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ0-3 α.α.