Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
EMPIRE BARBERSHOP
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 3 από 100 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019 (2η φάση)ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/09/1816:301-2
2.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019 (3η φάση)ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/09/1816:300-1
3.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/10/1816:301-2
4.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/10/1816:303-1
5.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο20/10/1816:300-0
6.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019 (4η φάση)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη31/10/1815:000-4
7.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/11/1815:001-4
8.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο10/11/1815:303-1
9.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/11/1815:302-0
10.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/11/1811:001-2
11.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/12/1812:450-0
12.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/12/1812:302-1
13.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο15/12/1815:002-0
14.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/12/1815:001-0
15.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο12/01/1915:300-0
16.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/01/1915:302-1
17.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα28/01/1916:000-1
18.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/02/1915:304-0
19.Κ14 - 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/02/1909:000-2
20.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/02/1915:304-1
21.Κ14 - 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/02/1911:450-9
22.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή17/02/1915:301-0
23.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/02/1916:002-4
24.Κ14 - 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/02/1910:153-1
25.Κ14 - 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/03/1913:450-1
26.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή03/03/1916:001-0
27.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/03/1916:301-0
28.Κ14 - 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/03/1910:301-0
29.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/03/1913:301-2
30.Κ14 - 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο30/03/1910:002-3
31.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Δευτέρα01/04/1917:002-4
32.Κ14 - 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο06/04/1915:00Αναβλήθηκε
33.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/04/1917:000-3
34.Κ14 - 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο13/04/1910:005-0
35.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/04/1914:303-2
36.Κ14 - 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/04/1912:003-1
37.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/04/1917:302-0
38.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/05/1917:303-0
39.Κ14 - 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/05/1913:301-1
40.Κ14 - 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
41.Κ14 - 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ