ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
maison de la perfumerie
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
VERDE PAPAGALO
KIMBO CAFE
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Hellenic Seaways
SUNLIFE
AGIOUTANTIS GROUP3
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 17 από 99 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018 (2η φάση)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/09/1717:000-2
2.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/09/1719:155-0
3.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή24/09/1717:001-0
4.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο30/09/1712:300-6
5.Παιδικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο30/09/1719:158-0
6.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/10/1714:003-0
7.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο07/10/1713:001-5
8.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο07/10/1716:304-0
9.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018 (3η φάση)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣ (4ος Διαιτητής: ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ)ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη11/10/1716:301-2
10.Παιδικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος (3η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο14/10/1712:000-3
11.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/10/1718:453-2
12.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/10/1709:0011-1
13.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/10/1716:303-0
14.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/10/1712:302-1
15.Παιδικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος (5η αγ.)ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/11/1713:151-7
16.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/11/1715:002-1
17.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/11/1717:151-1
18.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/11/1717:157-0
19.Παιδικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/11/1710:301-3
20.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/11/1715:000-3
21.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/11/1715:153-1
22.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/11/1717:159-0
23.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/11/1715:002-4
24.Παιδικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/12/1711:002-2
25.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/12/1715:000-4
26.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/12/1717:301-6
27.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/12/1717:300-6
28.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/12/1715:301-0
29.Παιδικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/12/1712:459-1
30.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/12/1715:000-3
31.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/12/1715:154-0
32.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/01/1815:002-2
33.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/01/1810:301-2
34.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/01/1815:151-0
35.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/01/1817:303-0
36.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο20/01/1810:451-2
37.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο20/01/1813:009-0
38.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/01/1812:150-5
39.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο27/01/1809:002-1
40.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο27/01/1817:450-4
41.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή28/01/1815:301-2
42.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/02/1817:455-0
43.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο03/02/1817:451-2
44.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/02/1813:003-1
45.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/02/1813:000-2
46.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/02/1817:452-0
47.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/02/1816:001-2
48.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο24/02/1813:007-0
49.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/02/1816:001-3
50.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/02/1818:150-0
51.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο03/03/1809:451-1
52.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο03/03/1811:000-8
53.Προπαιδικό 4ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/03/1813:008-1
54.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/03/1815:304-0
55.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο10/03/1809:000-1
56.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/03/1816:002-2
57.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/03/1818:150-0
58.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/03/1818:152-1
59.Προπαιδικό 4ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/03/1809:151-5
60.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/03/1816:005-1
61.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/03/1818:156-4
62.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο24/03/1813:301-5
63.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/03/1817:003-0
64.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο31/03/1809:300-2
65.Προπαιδικό 4ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο31/03/1812:454-0
66.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (27η αγ.)ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/04/1814:000-4
67.Προπαιδικό 4ος Όμιλος (5η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο14/04/1813:150-4
68.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (28η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/04/1817:303-0
69.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/04/1811:300-1
70.Προπαιδικό 4ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/04/1812:000-4
71.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (29η αγ.)ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/04/1817:301-2
72.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (30η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/04/1817:300-0
73.Προπαιδικό 4ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/05/1812:005-0
74.Play-off Α Κατηγορία Εφηβικού (1η φάση)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ (Μεγάλος Τελικός)ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο05/05/1818:451-1 (πεν: 5-6)
75.Προπαιδικό 4ος Όμιλος (9η αγ.)ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/05/1810:001-6
76.Προπαιδικό 4ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/05/1810:0010-1
77.Play-off Α Κατηγορία Παιδικού (1η φάση)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεγάλος Τελικός)ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/05/1818:451-2
78.Τελετή λήξης Προπαιδικού (1η φάση)ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/06/1818:501-1
79.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ0-3 α.α.
80.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ3-0 α.α.
81.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ0-3 α.α.
82.Παιδικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ3-0 α.α.
83.Παιδικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ0-3 α.α.